+420 721 885 381 info@zatepleni-pudy.cz

Zateplení půdy


Stropem půdy se rozumí trojúhelníkový prostor u štítu nad trámovými kleštinami. Tyto prostory dle potřeb a velikosti "foukáme do plna".Současně lze dle možností zateplit i šikmé části střechy umožňuje-li to situace. Doporučená vrstva izolace vždy záleží na požadavcích klienta a našem doporučení. Ve všech případech pak platí pravidlo, že čím více izolace, tím lépe.

Nezávazná poptávka

Zateplení podlahy půdy

Zateplení pochozí půdy

V případě, že je půda využívána jako úložný prostor, zhotovujeme zateplení se záklopem. Jedná se o cenově dostupné zateplení stropu z půdy, náklady se zvyšují pouze na pracech spojených s tvorbou záklopu/podlahy. Vata se nafouká do prostoru pod záklopem.

Zateplení nepochozí půdy

Pokud to situace dovoluje, jedná se o nejrychlejší a cenově nejdostupnější zateplení stropu z půdy. Vata se volně nafouká do prostoru, ničím se "nezaklápí". Případně se zhotoví "servisní lávka" k oknu, nebo komínu.

Jaký zvolit izolační materiál?

Vhodně zvoleným materiálem je minerální vata, která má oproti klasickým izolačním materiálům řadu výhod. Nesléhá, nemění svůj tvar, je objemově stálá, nehoří, nenasákne vlhkem a odpuzuje škůdce. Množství izolace vždy záleží na odborném posouzení technikem.

O minerální vatě

Srovnání kvality izolačních materiálů

Kolik stojí zateplení?

Cena zateplení "section_name" závisí na celkové ploše budovy a množství zateplovacího materiálu. Rádi Vám spočítáme a zašleme cenovou kalkulaci.

Poptat cenu zateplení

Potřebujete poradit?

Nevíte jak uchopit zateplení domu za správný konec? Nebojte se nás oslovit. Vždy Vám rádi a ochotně poradíme.

Kontaktujte nás