+420 721 885 381 info@zatepleni-pudy.cz

Zateplení dřevostavby


Řádnou izolací "section-name" předejdete výrazným tepelným ztrátám a ušetřite náklady na vytápění neobytných a venkovních prostor. Doporučená vrstva izolace vždy záleží na požadavcích klienta a našem doporučení. Ve všech případech pak platí pravidlo, že čím více izolace, tím lépe.

Nezávazná poptávka

Jak zateplit strop dřevostavby

Většina standardních dřevostaveb má typickou střechu s vazníkovou, nebo nízkou trámovou konstrukci, tedy bez využití půdních prostor. Takové prostory zateplujeme metodou na volno. V případě, že je půda využívána jako úložný prostor, zhotovujeme zateplení se záklopem.

Jak zateplit střechu dřevostavby

Střecha dřevostavby se zatepluje pouze pokud je v tomto prostoru obytné podkroví. V takovém případě postupujeme obdobně jako u zateplení podkroví.

 

Jak zateplit stěny dřevostavby

Stěny dřevostavby jsou díky své konstrukci vhodné k zateplení foukanou vatou. Izolace se fouká servisním otvorem do dutin obvodových stěn. Za určitých podmínek není nutno provádět žádné stavební úpravy. Doporučujeme se o možnostech použití izolace foukanou vatou poradit ještě ve fázi přípravy projektu novostavby. Více informací naleznete v článku Jak zateplit stěny foukanou vatou.

Kolik stojí zateplení?

Cena zateplení "section_name" závisí na celkové ploše budovy a množství zateplovacího materiálu. Rádi Vám spočítáme a zašleme cenovou kalkulaci.

Poptat cenu zateplení

Potřebujete poradit?

Nevíte jak uchopit zateplení domu za správný konec? Nebojte se nás oslovit. Vždy Vám rádi a ochotně poradíme.

Kontaktujte nás