+420 721 885 381 info@zatepleni-pudy.cz

Zateplení bytového domu


Řádnou izolací "section-name" předejdete výrazným tepelným ztrátám a ušetřite náklady na vytápění neobytných a venkovních prostor. Doporučená vrstva izolace vždy záleží na požadavcích klienta a našem doporučení. Ve všech případech pak platí pravidlo, že čím více izolace, tím lépe.

Nezávazná poptávka

Jak zateplit střechu bytového domu

Většina bytových domů nemá vhodně řešenou izolaci mezi stropem horního parta a krytinou. Dochází tak k výrazným tepelným ztrátám, kdy se teplo ztrácí v neobytném prostoru a výrazně se zvyšují náklady na vytápění. Stropy bytových domů standardně zateplujeme metodou na volno. V případě, že je půda využívána jako úložný prostor, zhotovujeme zateplení se záklopem.

Jak zateplit stěny bytového domu

Zateplit obvodové stěny lze pouze u dutin dřevostaveb. U zděných staveb nelze foukanou izolaci standardním způsobem použít a je nutna další příprava stěn. Více informací naleznete v článku Jak zateplit stěny foukanou vatou.

 

Kolik stojí zateplení?

Cena zateplení "section_name" závisí na celkové ploše budovy a množství zateplovacího materiálu. Rádi Vám spočítáme a zašleme cenovou kalkulaci.

Poptat cenu zateplení

Potřebujete poradit?

Nevíte jak uchopit zateplení domu za správný konec? Nebojte se nás oslovit. Vždy Vám rádi a ochotně poradíme.

Kontaktujte nás