+420 721 885 381 info@zatepleni-pudy.cz

Zateplení pultové střechy


Řádnou izolací "section-name" předejdete výrazným tepelným ztrátám a ušetřite náklady na vytápění neobytných a venkovních prostor. Doporučená vrstva izolace vždy záleží na požadavcích klienta a našem doporučení. Ve všech případech pak platí pravidlo, že čím více izolace, tím lépe.

Nezávazná poptávka

Jak zateplit pultovou střechu

Pultové střechy jsou hojně využívány v bytových domech a administrativních budovách. Pod krytinou vzniká prázdné místo do kterého se skrze stropy dostává uniklé teplo. Takové prostory zateplujeme metodou na volno.

Zateplení dřevěného trámového stropu

Trámový strop se zatepluje foukáním izolační vaty do dutých prostor mezi podlahou půdy a stropem obytné místnosti. Jedná se o běžnou metodu, když potřebujete zateplit starý strop

Zateplení betonového stropu

Vata se nafouká přímo na beton. V případě že je potřeba umožnit pohyb na půdě, zhotovíme pochozí lávku, nebo celou podlahu.

Zateplení sádrokartonu

Podvěšené stropy ze sádrokartonu zateplujeme foukáním na volno přímo na SDK. Není potřeba další nosná konstrukce. Vata je lehká a sádrokarton se pod ní ani po letech nebude prohýbat.

Zateplení stropu garáže

Garáže bývají většinou místa s největším únikem tepla! Zateplení se vyplatí v případě, že ji používáte jako dílnu nebo pro zimní parkování.

Vnitřní zateplení stropu

Pokud je strop z obou stran zaklopený, lze vytvořit servisní otvory a vyplnit je foukanou izolací. Otvor však musí být dostatečně velký, aby jím technik mohl prostrčit hlavu :)

Zateplení stropu mezi trámy

Vata se nafouká mezi trámy na volno. Poté se dle potřeb na využití prostor zhotoví lávka, nebo celá pochozí podlaha.

Jak řešit špatné zateplení pultové střechy

Aplikovat zateplení foukanou vatou lze do novostaveb, ale také pomocí ní můžeme odstranit nedostatky vzniklé při původní izolaci starších staveb. Ty zjistíme důkladným prozkoumáním termokamerou a následně doporučíme vhodné řešení.

Zaměření a obhlídka termokamerou, tepelné ztráty

 

Jaký zvolit izolační materiál?

Vhodně zvoleným materiálem je minerální vata, která má oproti klasickým izolačním materiálům řadu výhod. Nesléhá, nemění svůj tvar, je objemově stálá, nehoří, nenasákne vlhkem a odpuzuje škůdce. Množství izolace vždy záleží na odborném posouzení technikem.

O minerální vatě

Srovnání kvality izolačních materiálů

 

Kolik stojí zateplení?

Cena zateplení "section_name" závisí na celkové ploše budovy a množství zateplovacího materiálu. Rádi Vám spočítáme a zašleme cenovou kalkulaci.

Poptat cenu zateplení

Potřebujete poradit?

Nevíte jak uchopit zateplení domu za správný konec? Nebojte se nás oslovit. Vždy Vám rádi a ochotně poradíme.

Kontaktujte nás