+420 721 885 381 info@zatepleni-pudy.cz

Zateplení přihradových vazníků


Řádnou izolací "section-name" předejdete výrazným tepelným ztrátám a ušetřite náklady na vytápění neobytných a venkovních prostor. Doporučená vrstva izolace vždy záleží na požadavcích klienta a našem doporučení. Ve všech případech pak platí pravidlo, že čím více izolace, tím lépe.

Nezávazná poptávka

Jak zateplit střešní vazníky

Většina standardních bungalovů a dřevostaveb má pro ně typickou střechu s vazníkovou konstrukcí, tedy bez využití půdních prostor. Takové prostory zateplujeme metodou na volno.

Zateplení mezi vazníky

Zateplení vazníků foukanou vatou je mnohem pohodlnější než zastaralé metody zateplením pomocí vatových bloků. Foukaná vata se dostane všude a vzinkne ideální zateplení mezi vazníky a především nikde nevzniknou tepelné mosty. Dokonalé zateplení stropu vazníkové střechy Vám výrazně uspoří náklady na vytápění.

Jak řešit špatné zateplení příhradových vazníků?

Aplikovat zateplení foukanou vatou lze do novostaveb, ale také pomocí ní můžeme odstranit nedostatky vzniklé při původní izolaci starších staveb. Ty zjistíme důkladným prozkoumáním termokamerou a následně doporučíme vhodné řešení.

Zaměření a obhlídka termokamerou, tepelné ztráty

Jaký zvolit izolační materiál?

Vhodně zvoleným materiálem je minerální vata, která má oproti klasickým izolačním materiálům řadu výhod. Nesléhá, nemění svůj tvar, je objemově stálá, nehoří, nenasákne vlhkem a odpuzuje škůdce. Množství izolace vždy záleží na odborném posouzení technikem.

 

O minerální vatě

Srovnání kvality izolačních materiálů

Kolik stojí zateplení?

Cena zateplení "section_name" závisí na celkové ploše budovy a množství zateplovacího materiálu. Rádi Vám spočítáme a zašleme cenovou kalkulaci.

Poptat cenu zateplení

Potřebujete poradit?

Nevíte jak uchopit zateplení domu za správný konec? Nebojte se nás oslovit. Vždy Vám rádi a ochotně poradíme.

Kontaktujte nás